J O O N A S   S A K S

TEENUSED

 

 
IMG_7214.jpg
zoltan-tasi-273195.jpg

Siit lehelt leiad sa info erinevate teenuste kohta, mida pakun. 

Kõik teraapiad, seminarid, retriidid ja reisid, mida kas korraldan või viin ise läbi, on erakordsed. Nad viiakse läbi väga sügava pühendumisega ning on sügavalt elumuutva toimega. Minu jaoks ei ole see pelgalt töö, vaid miski, mida ma saan südamest teistele anda! 

Ma aitan inimestel tervendada iseennast. Lähtun seisukohast, et väljakutsed meie elus on tulnud meile andma edasi olulisi õppetunde ja usun, et kui need õppetükid on selgeks saanud, pole enamasti enam vajalik ka algse probleemi olemasolu. Ehk tervenduseks on vajalik meie isikliku teadlikkuse areng. Ma ei tervenda probleeme, ma aitan inimestel kasvada ja õppida ning saada paremaks versiooniks iseendast. See tervendab neid ja nende elusid ise, tihtilugu imeväel. 

Minu tegevuste inspiratsiooniks on poeet Rumi sõnad: 

mulher-livre-braços-abertos_1-750x445.jpg

Luba sel mida sa enim armastad olla see, mida sa teed.

2019 aastal olen oma tegevustega rohkem eestist väljaspool. Individuaalnõustamisi ei paku, va “erandkorras”.

Seminarid: 

Avalikke seminare teen sel aastal üksikuid ja annan neist jooksvalt teada.

Minu koolitusettevõtte leheküljelt leiad seminare põnevate väliskoolitajatega, keda eestisse toome: www.puremind.ee Sinna aegajalt lisandub uusi ja põnevaid sündmusi, seega soovitan seda ettevõtmist jälgida kas sotsiaalmeedias või lisada end uudiskirja saajaks. Jagan ka oma kirjutisi ja videosid Pure Mindi kanalites.

Reisid: 

Kuna minu suurimaks kireks on maailma mööda rändamine ja kõige kauni kogemine, mida maailmal pakkuda, siis teen väikeste gruppidega omanäolisi reise põnevatesse kohtadesse maailmas. Kohtadesse, mis minule väga meeldivad. See on ka minu lemmik nn koolitusformaat, sest saan nii mõnusalt aega veeta inimestega, kes nendel rännakutel osalevad ja jagada neile, mida mul jagada on.

2019 on plaanis 2 reisi.

  1. Peruu 22.05 - 11.06. Siit leiad täpsema info.

  2. Novembri algul Maroko kõrb/mäed/surf ( see veel koostamisel )