J O O N A S   S A K S

TEENUSED

 

 
IMG_7214.jpg
zoltan-tasi-273195.jpg

Siit lehelt leiad sa info erinevate teenuste kohta, mida pakun. 

Kõik teraapiad, seminarid, retriidid ja reisid, mida kas korraldan või viin ise läbi, on erakordsed. Nad viiakse läbi väga sügava pühendumisega ning on sügavalt elumuutva toimega. Minu jaoks ei ole see pelgalt töö, vaid miski, mida ma saan südamest teistele anda! 

Ma aitan inimestel tervendada iseennast. Lähtun seisukohast, et väljakutsed meie elus on tulnud meile andma edasi olulisi õppetunde ja usun, et kui need õppetükid on selgeks saanud, pole enamasti enam vajalik ka algse probleemi olemasolu. Ehk tervenduseks on vajalik meie isikliku teadlikkuse areng. Ma ei tervenda probleeme, ma aitan inimestel kasvada ja õppida ning saada paremaks versiooniks iseendast. See tervendab neid ja nende elusid ise, tihtilugu imeväel. 

Minu tegevuste inspiratsiooniks on poeet Rumi sõnad: 

mulher-livre-braços-abertos_1-750x445.jpg

Luba sel mida sa enim armastad olla see, mida sa teed.

TEGEVUSED:

Kuna hetkel olen ise läbimas suuremat muutuste faasi elus peamiselt muutusega elukoha riigis, siis olen peatanud 2019 aastaks oma tegevuse eestis. Tegutsen täna valdavalt rahvusvahelisel inglisekeelsel turul oma ettevõttega UNREAL.

Teen vaid eritellimus koolitusi kui see sobib minu eestis käimise graafikuga. Selleks saatke mulle palun päring.

Minu tegemistega saate kursis olla jälgides facebookis Unreal Human Technologies ja instagrammis Unreal kanalit + minu isiklikud kanalid, mille leiad kohe siit alt.