Rännak on erakordne ja võimas meetod lahendamaks kõikvõimalikke probleeme, millega elus silmitsi seisame – nii füüsilisi, vaimseid kui emotsionaalseid.

Teadus on tänaseks jõudnud seisukohale, et ca 90% meid vaevavate probleemide algpõhjus on emotsionaalne. Seega oleks mõistlik neid ka sel tasandil lahendada. Enamus teraapiad keskenduvad siiski probleemide füüsilisele või intellekti põhisele lahendamisele ja eiravad sügavaid alateadlikke emotsionaalseid tasandeid. 

Rännaku meetodi efektiivsus seisneb selles, et Rännak aitab Sul jõuda otse probleemide algpõhjusteni ja need tervendada keha teadvuse tasandil.

See tervendav meetod sündis läbi Brandon Baysi otsese kogemuse ca 20 aastat tagasi. Tänaseks on Rännak levinud üle terve maailma ja muutnud sadade tuhandete inimeste elusid. Oma igapäevatöös inimestega kasutavad seda praktilist ja mõjusat meetodit väga paljud organisatsioonid, äriühingud, koolid, sotsiaalasutused ja valitsusasutused.

 

Minu ellu sattus Rännak aastal 2013 ja üllatas mind oma erakordse sügavuse ja efektiivsusega. Pärast seda esimest kokkupuudet tõin Rännaku looja Brandon Baysi Eestisse ja hakkasin Rännaku koolitusi korraldama. Käisin läbi pika ja põhjaliku teekonna saamaks ise Rännaku koolitajaks.

Täna kasutan seda erakordset meetodit töös oma klientidega üsna laia hulga eri probleemide lahendamisel. Olles näinud isiklikult sadu inimesi saamas erakordseid tulemusi ja imeliselt tervenemas Rännakut kasutades, saan vaid sügavalt tänulik olla, et selline kingitus mu ellu tuli ja mul on seda võimalus teistega jagada. 

Soovitan Rännakust rohkem lugeda www.rannak.ee ning parima ülevaate saamiseks, mida Rännak inimeste elus on võimeline tegema/muutma, soovitan vaadata videosid Rännaku vimeo kanalilt, leiad selle siit

Seanss minuga kestab ca 2,5h. 

Sinu poolne investeering oma emotsionaalsesse heaolusse on 200 EUR.