Ensofic Ray tervendus on kätega tervendamise kunst. Seansid kliendi jaoks toimuvad lamades kätega tervendust saades. 

Ühe seansi kestvus ca 1-1,5h, maksumus 100 EUR. 

Pikemalt Ensoficu taustasta: EnSofic Ray on kõrgeim, selgeim ja võimsaim energia. Tema omadused on puhtus, selgus ja fokuseeritus. Ta vägi puhastab efektiivselt negatiivsed mõtted ja mustrid. Ta on loomise algne energia, konkreetne ning tungib otse asjade tuuma, tuues tasakaalu kõigile energia süsteemidele ja meie olemuse tasanditele - füüsilisele, mentaalsele, spirituaalsele ja energeetilisele.

Mis tulemusi Ensofic Ray tervendus annab? 

ensofic-ray-862x469.jpg
  • Tõstab keha vibratsooni tasandit, mis omakorda võimaldab Sul lahti lasta madalamatest energiatest, mis põhjustavad haigusi;
  • joondab füüsilise keha ja hinge tasandi Sinu sügavama eesmärgi ja potentsiaaliga;
  • vabastab ja neutraliseerib vanad emotsioonid, hingehaavad ja trauma, mis on peidus sügaval südames, ajus ja kehas, avades Sind uuele teadlikkuse tasandile;
  • suurendab teadlikkust vaimsete energiate osas, mis aitavad sul ühenduda oma tegeliku potentsiaaliga;
  • aitab sul juhtida oma elu läbi selguse, tarkuse ja armastuse.

 

Mida tähendab EnSofic Ray? 

Kui vaadata sügavamalt erinevatesse usunditesse, filosoofiatesse, ideoloogiatesse ja religioonidesse, siis neil kõigil on üks fundamentaalne ühine lüli: nad kõik räägivad  “allikast”, millest kogu loodu alguse saab. Käesolevas kontekstis on see “allikas” Ensof. Ehk siis siit tulenevalt EnSofic Ray - algallika kiir/valgus. 

Üks hea viis kuidas püüda mõista EnSofi olemust ( mis tähendab kas “mitte miskit” või siis vastupidi “kõike eksisteerivat” ), on mõelda sellest kui lõpmatust valgusest, mis on kogu universumi ja olemasoleva alguspunkt. Näiteks Piiblis jumal ütles, “saagu valgus” ja see valgus sai ning sellest omakord sündis kõik järgnev, siis EnSofic Ray on see sama valgus ja Jumal/Looja, kellest see ilmnes, nimetame siinkohal Ensofiks.  

EnSofic Ray Reiki kontekstis

EnSofic Ray on terviksüsteem, mille algselt anti Usui Mikao'ĺe ( kes on tuntud kui Reiki looja ) Kurama mäel, Kyotos Jaapanis. Üks osa sellest terviksüsteemist sai nimeks Reiki, mis on tänasel päeval maailmas enim tuntud ja praktiseeritud tervendusmeetod. Terviksüsteem ( EnSofic Ray tervenduskunst ) jäi aga teada vähestele. 

Mind on nendesse teadmistesse pühendatud läbi EnSofic Ray Research Instituudi, mis asub Jaapanis ( ensoficray.jp ), instituudi müstikust juhi Hideto Nakagome juhendusel. 

 EnSofic Ray tervendust on tugevalt soovitatav teha läbi kolme järjestikuse sessiooni: 

  • Esimene sessioon töötab eemaldades blokeeringud füüsilisest kehast;
  • Teine sessioon töötab hinge ja vaimu tasanditega, kuhu 12 loomise kiirt tuuakse, kinnitatakse ja aktiveeritakse kliendi energiakehas;
  • Kolmas sessioon tihendab hinge tasandit. See sessioon lähtub kliendi vajadusest, sõltudes sellest, kus tema energia vajab enim toetust.  
SOUND-BATH-Water-ripple_zhang-kaiyv-440378-870x473.jpg

See tervendus tervikuna on protsess, mis reorienteerib keha, hinge ja vaimu üksteisega absoluutsesse joondatusse: esmalt purustades ebatasakaalus olevad füüsilised, mentaalsed ja emotsionaalsed mustrid, mis segavad meid oma kõrgeimat potentsiaali saavutamast; teiseks tihendades meie erinevaid energia kehasid, et saaksime hoida seda kõrgemat vibratsiooni endas; kolmandaks harmoniseerides meie struktuure ( mentaalset, emotsionaalset ja füüsilist ), selleks, et me kogeksime vähem konflikte ja kannatust oma elus. 

 

Kolme seansi vahel on soovitatav hoida 7-10 päevast vahet, et saavutada optimaalseim efekt. 

Seanss toimub massaźi laual, kus klient lamab riietatult sügavas lõdvestuses. Ühe seansi kestvus ca 1-1,5h. Sobib ideaalselt ka lastele!

3 seansi hind 300 EUR.