Elu aktivatsioon on võimas tervendusmeetod, mis võimaldab Sul ligipääsu oma tegelikule potentsiaalile elus.

Seda meetodit on kasutatud üle 3000 aasta ning oma pika ajaloo jooksul on ta aidanud väga paljudel inimestel liikuda läbi blokeeringute ja saavutada läbimurdeid nende igapäevaelus. Elu aktiveerimise protsessi saab kirjeldada kui valguse toomist pimedasse nurka. See muudab nähtavaks selle, mis oli peidus või varjus, kuid veelgi enam, ta annab Sulle oskuse minna sellest läbi, mida näed.

Ta aitab kiirendada olulisel määral Sinu sisemist kasvu, äratades selge sisemise juhatuse, mis aitab näha mis suunal oma eluplaanis edasi liikuda.

 

Mis sellest kasu on?
• Väheneb stressi ja rahutuse osakaal.
• Suureneb füüsiliselt tajutava energia hulk kehas.
• Võimaldab selgemalt aru saada, kes Sa oled ja kuhu Sa oled teel.
• Suurenenud emotsionaalne stabiilsus.
• Tugevnenud immuunsüsteem ja vastupidavus keskkonnale.
• Aitab muuta vanu harjumusi (nt. suitsetamine, alkohol, uimastid jms.)
• Suurenenud aju võimekus ja mentaalne selgus.
• Aitab luua isiklikku küllust.
• Aitab tõsta suhete kvaliteeti teiste inimestega.

Elu aktivatsiooni käigus aktiveeritakse 22 DNA-kiudu, mis on meil muidu uinunud olekus. See mõjutab meie esivanemaid ja järglasi 3-4 generatsiooni edasi ja tagasi, isegi horisontaalselt, puudutades ka meie lähisugulasi. Aktivatsioon mõjub läbi geneetiliste radade, mida jagame oma eelkäijate ja järeltulijatega. Mistõttu kattuv DNA Sinu sugulastes aktiveerub samuti. Mis tähendab, et tundlikumad sugulased tajuvad, et midagi on neis samuti muutunud. Kui üks pereliige teeb elu aktivatsiooni, siis leiavad tihtilugu aset spontaansed tervenemised terves peres.

 

Ajalugu ja Kontekst

Sinu DNA sisaldab endas arhitektuurijoonist, kes Sa oled oma parimas võimalikus versioonis Jumaliku olendina, oma isiklikus unikaalsuses.

Läbi ajaloo on elu aktivatsiooni protsessi kasutatud vastuvõtu riitusena iidsetes müstika koolides, et aktiveerida preestreid, preestrinnasid, prohveteid ja oraakleid. Alles hiljuti on ta toodud avalikumaks, eesmärgiga väestada inimkonda tegemaks läbi sügavat muutust, mis hetkel toimumas on.

Elu aktivatsiooni tegemist on põlvest põlve edasi antud alates Kuningas Saalomoni ajast väljaõpetatud pühendunutele.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et selle aktivatsiooniga liigud Sa edasi lihtsalt inimeseks olemise kogemusest üsna teistsugusele olemise tasandile. See avab aja jooksul Sulle ligipääsu müsteeriumile Sinu isikliku sügavaima olemuse ja eesmärgi kohta.

 

Aktivatsiooni protsess kestab 1h.
Maksumus 175 EUR.