J O O N A S   S A K S
IMG_7051.jpg
 

Kes on Joonas?

Meie, inimesed, soovime olla Õnnelikud.

See on meie enda sügavusest tulev kutse, südame kutse, hinge kutse, elu kutse. Iseaasi on see, et igaühe jaoks on Õnn erinev, kuid enamasti viivad meid sinna sarnased teed.

Minu sügavaim soov siin elus on olnud olla õnnelik ja leida oma koht siin maailmas.

Võin öelda, et olen õnnega koos, et olen olnud piisavalt hulljulge järgnemaks elu kutsele, mis on viinud mind erakordsetesse seiklustesse elu maastikel. Need ei ole olnud lihtsad, kuid kes ütles, et elu peab olema lihtne, eks?

Ma olen veendunud, et oleme siia maailma sündinud selleks, et kasvada, areneda ja avarduda. Kuid kasvuks on vaja vastavat keskkonda ja olukordi, seega kõik meie probleemid, mida elus kogeme, on siin selleks, et me kasvaksime ja seeläbi liiguksime lähemale sellele, kes me tegelikult oleme.

Minu teekond on viinud mind läbi väga keeruliste maastike, viinud mind elus kokku väga imeliste inimeste ja õpetustega, mis on aidanud mul iseendaga sel sisemiselt keerukal teel toime tulla.

Tagantjärgi vaadates võin vaid kogu sellele keerukusele tänulik olla, see on aidanud mul leida iseend.

Kuid, mis peamine, selle sügava otsimise käigus avastanud ka oma elu kutse - jagada teistega seda, mis aitab neid edasi nende elu teel.

 

Mis on see millega ma tegelen ja millest see koosneb?


Suures pildis aitan ma luua tasakaalu ja harmooniat, seda nii indiviidides kui kollektiivides.

Individuaalsel tasandil aitan inimestel jõuda lähemale oma sügavaimale olemusele, leida oma tegelik eesmärk ja elada täisväärtuslikku elu.
See on füüsilise, emotsionaalse ja mentaalse tervenemise aluseks.
Enamasti jõuvad inimesed minuni, sest neid juhib soov terveneda mingist probleemist.
Minu eesmärk ei ole lihtsalt tervendada probleem, vaid aitada terveneda aluspõhjusest, miks see üldse tekkis. Selleks on 95% juhtudest iseenda sisetunde eiramine ja pikaaegne oma olemuse vastu elamine.
Selleks kasutan erinevaid metoodikaid ja tööriistu, mida olen oma teel omandanud.
Teenuste alt leiad täpsema info, mida ma teen. 


Kollektiivsel tasandil töötan inimgruppidega, aitan leida tasakaalu organisatsioonides.
Teatud mõttes on ta sarnane töö nagu individuaaltasandil, kuid eri osadeks, mida harmoniseerida, on eri inimesed, nende individuaalse võimekuse tõstmine, meeskonna vaheliste suhte parandamine ja kommunikatsiooni efektiivsuse tõstmine.
Siin vallas töötan projektipõhiselt, valitud klientidega, pikemaaegselt.

 

Kust ma oma teadmised olen omandanud?

 • 2010 - 2012 Holistika Instiuut, Eesti holistika.ee
 • 2012 Ayskama Ayurveda School, India, Rishikesh ayuskamarishikesh.com. Kahe kuuline Yoga ja Ayurveda filosoofia õpe.
 • 2013 - 2015 The Journey, Inglismaa ( Rännak ) by Brandon Bays thejourney.com / rannak.ee Olen läbinud programmid: praktikute programm, Enneagramm Masterclass, Advanced Enneagram, Coaching and Presenting
 • 2017 - tänaseni Modern Mystery School, Canada. Iidsetel esoteerilistel teadmistel põhinev kool, kus õpin jätkuvalt. (www.modernmysteryschoolint.com) 
 • 2018 - tänaseni Ensofic Ray Research Institute, Jaapan. Esoteeriline tervenduskunst  (www.ensoficray.jp). Ensofic Ray Healing Modality fundamental, intermediate and advanced kursused. 
 • Elukool - see on see parim kool. Ma ei usu teadmistesse ja õpetustesse, mis on isiklikult läbi kogemata. Seega õpin, kogen, arenen pidevalt ja jagan seda mis tõeliselt toimib.
 • Iseõpe - Väga suure pagasi on andnud mulle isiklikul käel süvenemine veedalikku filosoofiasse ( läänes tuntud kui hinduism), sufi müstikasse, kristlikusse müstikasse, budismi, indiaani kultuuri ja laiemalt shamanismi.
 • Olen lugenud lugematul hulgal kirjandust, käinud paljudel kursustel ja kogenud üksjagu oma nahal.

  


Millega ma olen tegelenud ja tegelen

 • 2004 - 2014 Kinnisvara sektor. Algul Arco Varas maaklerina , hiljem RE/MAXis juhina.
 • 2014 - 2016 Rännak Eesti organisatsiooni juhtimine
 • 2015 - 2016 Rännaku organisatsiooni juhtimine Skandinaavias
 • 2016 -  .....   Pure Mind Estonia - seminaride korraldamine / www.puremind.ee
 • 2014 -  .....   tegutsen koolitaja, terapeudi, mentori, coachi ja tervendajana.